Zahrady Stolín

O nás

ZAHRADY STOLÍN – Ing. Jiří Stolín


V oblasti zahradnických služeb působíme již dlouhou dobu. V roce 1997 jsem navázal na své předchozí zaměstnání v témže oboru a začal podnikat nejdříve samostatně a krátce nato již s kolektivem spolupracovníků. Od počátků činnosti provádíme širokou škálu zahradnických prací úzce spjatých ze zahradami a okrasnou zelení jako jsou realizace zahrad, jejich údržba, projektová a poradenská činnost.
 
Od roku 2000 vlastníme pozemky ve Lhotě pod Libčany, na kterých si budujeme nezbytné zázemí pro naši činnost, především pěstební plochy. Na nich pěstujeme široký sortiment rostlin pro potřeby realizací zahrad i prodej.
Drobný prodej rostlin jsme prováděli po dohodě se zákazníky, od podzimu roku 2010 chystáme pro maloobchodní zákazníky zkušební prodej rostlin bez předchozí dohody. Dodáváme rostlinný materiál i jiným firmám a obchodním organizacím.
Středisko Lhota pod Libčany
Středisko Lhota pod Libčany
Středisko Lhota pod Libčany
Jsme členem Svazu pro zakládání a údržbu zeleně.

Jsme držiteli Osvědčení o odborné způsobilosti k zacházení s přípravky na ochranu rostlin. Spolupracujeme s významnými školkami rostlinného materiálu u nás i v zahraničí a s prověřenými dodavateli závlahových systémů a jezírek.